Арск-Информ
  • Рус Тат
  • Арчада узган "Татарстан кроссы - 2021" җиңүчеләре

    Аларга Грамоталар, медальләр һәм истәлекле бүләкләр тапшырылды.

    Узган шимбәдә Арча стадионы йөгерешчеләрне “Татарстан кроссы – 2021” массакүләм ярышларына җыйды, дип хәбәр иткән идек.  

    Җиңүчеләр:

    5–8 сыйныф укучылары арасында:

    кызлар:

    1 урын – Алинә Камаева (Арчаның 1нче мәктәбе),

    2 урын – Полина Губарева (Арчаның 6нчы мәктәбе),

    3 урын – Ралинә Шәвәлиева (Ашытбаш).

    егетләр:

    1 урын – Руслан Сабирҗанов (5нче гимназия),

    2 урын – Камил Нусратов (5нче гимназия),

    3 урын – Родион Пантелеев (Арчаның 1нче мәктәбе).

    9–11 сыйныф укучылары арасында:

    кызлар:

    1 урын – Зәринә Гарипова (Апаз мәктәбе),

    2 урын – Валерия Мартиянова (Арчаның 1нче мәктәбе),

    3 урын – Әлфинә Камалиева (Арчаның 1нче мәктәбе).

    егетләр:

    1 урын – Рүзәл Әүхәдиев (Ашытбаш мәктәбе),

    2 урын – Илназ Ибәтуллин (Арчаның 1нче мәктәбе),

    3 урын – Нәркис Закиров (Курса-Почмак мәктәбе).

    16–25 яшьлекләр:

    кызлар:

    1 урын – Таңсылу Шиһапова (КАИ),

    2 урын – Лиана Яруллина (Арча педагогика көллияте),

    Реклама

    3 урын – Марина Пчельникова (Арча гуманитар-техник техникумы).

    егетләр:

    1 урын – Булат Шәйхетдинов (КФУ),

    2 урын – Рөстәм Каюмов (Түбән Аты),

    3 урын – Искәндәр Йосыпов (Арча педагогика көллияте).

    25 яшьтән өлкәнрәкләр:

    хатын-кызлар:

    1 урын – Ләйсән Галимуллина (Арчаның 6нчы балалар бакчасы),

    2 урын – Энҗе Гиззатова (Арчаның 6нчы мәктәбе),

    3 урын – Резеда Хәбибуллина (Арчаның 11нче балалар бакчасы).

    ир-атлар:

    1 урын – Азамат Хидиятуллин (“Арча” спорт мәктәбе),

    2 урын – Динар Зәйнулин (ДОСААФ),

    3 урын – Руслан Зәкиев (107нче янгын сүндерү часте).

    40 яшьтән өлкәнрәкләр:

    хатын-кызлар:

    1 урын – Гүзәл Абдуллина (5нче гимназия),

    2 урын – Гөлфия Никитина (район үзәк хастаханәсе),

    3 урын – Чулпан Шиһапова (Курса-Почмак).

    ир-атлар:

    1 урын – Хәйдәр Зәйнуллин (Кәче),

    2 урын – Хашим Хәсәнов (Курса-Почмак),

    3 урын – Рәфис Сәйфетдинов (Яңа Кишет).

    Раил Вәлиев фотолары

    Хәзер Арча һәм Арча районы яңалыкларын безнең Telegram-каналдан да белә аласыз

     

    Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


    Реклама

    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: